Стол РОМА
 • Стол РОМА
 • Стол РОМА

Стол РОМА

6.990 ден.
Димензии: Д: 58 cm  x  Ш: 64 cm  x  В: 88 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12760
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 58 x 64 х 88 cm
 • - димензии на седечки дел: 50 х 50 cm
 • - висина на седечки дел: 50 cm
 • Боја: 
 • - Никел со Црна
 • - Златна со Сина
 • Изработка: Трп. стол изработен во микрофибер штоф, хормирана основа и рачка на наслонот.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Стол РОМА Димензии: 58 x 64 х 88 cm - димензии на седечки дел: 50 х 50 cm - висина на седечки дел: 50 cm Боја:  - Никел со Црна - Златна со Сина Изработка: Трп. стол изработен во микрофибер штоф, хормирана основа и рачка на наслонот.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на .. Category: Product #: 12760 Regular price: 6.990 ден. 6.990 Available from: Мебел - Ви