Стол ТИЛИЕР
  • Стол ТИЛИЕР
  • Стол ТИЛИЕР
  • Стол ТИЛИЕР
  • Стол ТИЛИЕР

Стол ТИЛИЕР

6.890 ден.
Димензии: Д: 60 cm  x  Ш: 55 cm  x  В: 90 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12623
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 60 x 55 х 90 cm
  • Боја: Сива
  • Изработка: Стол со раконаслон изработен од еко-кожа на делот за седење и потпирање. Седиште со "Pocket" калеми за поудобно седење. Црни метални ногари.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: chair

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Стол ТИЛИЕР Димензии: 60 x 55 х 90 cm Боја: Сива Изработка: Стол со раконаслон изработен од еко-кожа на делот за седење и потпирање. Седиште со "Pocket" калеми за поудобно седење. Црни метални ногари. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат .. Category: Product #: 12623 Regular price: 6.890 ден. 6.890 Available from: Мебел - Ви