Стол ТИВОЛИ
 • Стол ТИВОЛИ
 • Стол ТИВОЛИ
 • Стол ТИВОЛИ
 • Стол ТИВОЛИ

Стол ТИВОЛИ

2.590 ден.
Димензии: Д: 44 cm  x  Ш: 52 cm  x  В: 82 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10959
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 44x 52 х 82 cm
 • - димензии на седечки дел: 42 х 40 cm
 • - висина на седечки дел: 43 cm
 • Боја:
 • - Црна
 • - Бела
 • Изработка: Стол изработен од метал, со тапацирано седиште во штоф.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS