Столови

Столови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Стол ПИКЕР премиум Стол ПИКЕР премиум
Д: 60 x Ш: 62 x В: 81 cm
Димензии: 60 x 62 х 81 cm - димензии на седечки дел: 42 х 46 cm ..
4.851 ден.5.390 ден.
без ДДВ: 4.111 ден.
-10%
Стол ЛУМОС премиум
Д: 42 x Ш: 59 x В: 99 cm
Димензии: 42 x 59 х 99cm - димензии на седечки дел: 43 х 43 cm - висина н..
4.221 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 3.577 ден.
-10%
Стол РИМ премиум
Д: 46 x Ш: 61 x В: 84 cm
Димензии: 46 x 61 х 84 cm - Димензии на седечки дел: 46 х 42 cm - Ви..
4.311 ден.4.790 ден.
без ДДВ: 3.653 ден.
-10%
Стол К-370 Стол К-370
Д: 45 x Ш: 45 x В: 100 cm
Димензии: 45 x 55 x 100 cm Висина на седиште: 45 x 44 cm Висина..
3.771 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 3.196 ден.
-10%
Стол ТАНАЈА премиум Стол ТАНАЈА премиум
Д: 43 x Ш: 62 x В: 104 cm
Димензии: 43 х 62 х 104 cm - димензии на седечки дел: 40 х 47 cm - висина ..
4.311 ден.4.790 ден.
без ДДВ: 3.653 ден.
-10%
Стол К-321 Стол К-321
Д: 45 x Ш: 55 x В: 84 cm
Димензии: 45 x 55 х 84 cm - димензии на седечки дел: 41 х 40 cm ..
3.951 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 3.348 ден.
-10%
Стол К-287 Стол К-287
Д: 56 x Ш: 61 x В: 85 cm
Димензии: 56 x 61 х 85 cm - димензии на седечки дел: 43 х 44&nbs..
5.211 ден.5.790 ден.
без ДДВ: 4.416 ден.
Стол БУГАТИ
Д: 55 x Ш: 55 x В: 88 cm
Димензии: 55 x 55 х 88 cm - димензии на седечки дел: 53 х 49 cm - ви..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Стол АЛМИРА Стол АЛМИРА
Д: 55 x Ш: 55 x В: 88 cm
Димензии: 50 x 52 х 90 cm - димензии на седечки дел: 52 х 47 cm - ви..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
-10%
Стол ХИРА КАПИТОНЕ Стол ХИРА КАПИТОНЕ
Д: 45 x Ш: 55 x В: 92 cm
Димензии: 45 x 55 х 92 cm - димензии на седечки дел: 50 х 42 cm - висина ..
4.491 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.806 ден.
-10%
Стол СХ-3
Д: 45 x Ш: 55 x В: 77 cm
Димензии: 45 x 55 х 77 cm - димензии на седечки дел: 41 х 44 cm - ви..
4.761 ден.5.290 ден.
без ДДВ: 4.035 ден.
-10%
Стол КАПРИ ДУО Стол КАПРИ ДУО
Д: 47 x Ш: 56 x В: 93 cm
Димензии: 47 x 56 х 93 cm - димензии на седечки дел: 44 х 44 cm - висина ..
3.501 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.967 ден.
-10%
Стол КОНИ ДУО Стол КОНИ ДУО
Д: 48 x Ш: 54 x В: 84 cm
Димензии: 48 x 54 х 84 cm - димензии на седечки дел: 40 х 42 cm - висина ..
3.771 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 3.196 ден.
-10%
Барски стол Х-93 Барски стол Х-93
Д: 47 x Ш: 49 x В: 98 cm
Димензии: 48 x 55 x 91-111 cm - димензии на седечки дел: 47 х 39 cm - висина на сед..
4.221 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 3.577 ден.
-10%
Стол ПРАГА Стол ПРАГА
Д: 49 x Ш: 52 x В: 88 cm
Димензии: 49 x 52 х 88 cm - димензии на седечки дел: 42 х 48 cm ..
3.591 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 3.043 ден.
Стол РОМА Стол РОМА
Д: 58 x Ш: 64 x В: 88 cm
Димензии: 58 x 64 х 88 cm - димензии на седечки дел: 50 х 50 cm - ви..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Стол АРЕС Стол АРЕС
Д: 53 x Ш: 56 x В: 82 cm
Димензии: 53 x 56 х 82 cm - димензии на седечки дел: 49 х 50 cm ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
-10%
Барски стол ШАРП Барски стол ШАРП
Д: 45 x Ш: 55 x В: 91 cm
Димензии: 45 х 55 х 91-112 cm - висина на седечки дел: 64-85 cm - димензи..
5.031 ден.5.590 ден.
без ДДВ: 4.264 ден.
-10%
Барски стол РОБИН Барски стол РОБИН
Д: 45 x Ш: 48 x В: 84 cm
Димензии: 45 х 48 х 84-105 cm - висина на седечки дел: 62-83 cm - димензии на ..
4.401 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.730 ден.
-10%
Барски стол ЕВАН Барски стол ЕВАН
Д: 44 x Ш: 41 x В: 95.5 cm
Димензии: 44 х 41 х 95,5 cm - висина на седечки дел: 62-83 cm - димензии ..
3.591 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 3.043 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01