Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ
 • Стол БЕРНИ

Стол БЕРНИ

3.390 ден.
Димензии: Д: 45 cm  x  Ш: 53 cm  x  В: 103 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12677
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 45 x 53 х 103 cm
 • - димензии на седечки дел: 41 х 44 cm
 • - висина на седечки дел: 48 cm
 • издржливост: до 120kg
 • Боја: 
 • - Кафена
 • - Сива
 • Изработка: Модерен стол изработен oд висококвалитетен микрофибер. Црни метални ногари.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол БЕРНИ Димензии: 45 x 53 х 103 cm - димензии на седечки дел: 41 х 44 cm - висина на седечки дел: 48 cm издржливост: до 120kg Боја:  - Кафена - Сива Изработка: Модерен стол изработен oд висококвалитетен микрофибер. Црни метални ногари.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на р.. Category: Product #: 12677 Regular price: 3.390 ден. 3.390 Available from: Мебел - Ви