Стол БЛАНКА

Стол БЛАНКА

2.690 ден.
Димензии: Д: 44 cm  x  Ш: 55 cm  x  В: 102 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12672
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензија: 44 x 55 x 102 cm
  • - висина на седечки дел: 50 cm
  • Боја: Црна
  • Изработка: Стол изработен во Еко-Кожа со бела странична лента. Хромирани метални ногари.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол БЛАНКА Димензија: 44 x 55 x 102 cm - висина на седечки дел: 50 cm Боја: Црна Изработка: Стол изработен во Еко-Кожа со бела странична лента. Хромирани метални ногари. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.. Category: Product #: 12672 Regular price: 2.690 ден. 2.690 Available from: Мебел - Ви