Стол ДОМИНИК

Стол ДОМИНИК

4.990 ден.
Димензии: Д: 36 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 79 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12140
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 36 x 45 х 79 cm
  • - димензии на седечки дел: 47 х 47 cm
  • - висина на седечки дел: 36 cm
  • Боја:
  • - Светло зелена со светло кафеави ногари (како на сликата)
  • Изработка: Стол изработен во штоф со дрвени ногари. Овој стол лесно ќе се вклопи во Вашето уникатно и модерно катче.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Стол ДОМИНИК Димензии: 36 x 45 х 79 cm - димензии на седечки дел: 47 х 47 cm - висина на седечки дел: 36 cm Боја: - Светло зелена со светло кафеави ногари (како на сликата) Изработка: Стол изработен во штоф со дрвени ногари. Овој стол лесно ќе се вклопи во Вашето уникатно и модерно катче. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматери.. Category: Product #: 12140 Regular price: 4.990 ден. 4.990 Available from: Мебел - Ви