Стол ФЕМИНЕ

Стол ФЕМИНЕ

2.590 ден.
Димензии: Д: 44.5 cm  x  Ш: 53 cm  x  В: 97 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6745
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

  • Димензии: 44,5 x 53 х 97 cm
  • - Висина на седечки дел: 46 cm
  • Боја: 
  • - Капучино
  • Изработка: Трпезариски стол со 4 хромирани ногари. Седиште тапацирано со еко-кожа и шиен потпирачки дел.

 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол ФЕМИНЕ Димензии: 44,5 x 53 х 97 cm - Висина на седечки дел: 46 cm Боја:  - Капучино Изработка: Трпезариски стол со 4 хромирани ногари. Седиште тапацирано со еко-кожа и шиен потпирачки дел.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на.. Category: Product #: 6745 Regular price: 2.590 ден. 2.590 Available from: Мебел - Ви