Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ

Стол КОМФОРМ

4.890 ден.
Димензии: Д: 45 cm  x  Ш: 54 cm  x  В: 83 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12413
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
 • Димензии: 45 x 54 х 83 cm
 • - висина на седечки дел: 47 cm
 • Боја: 
 • - Зелена
 • - Сива
 • - Темно Сина
 • - Црна
 • - Жолта
 • Изработка: Модерен трпезариски стол. Седиште тапацирано со штоф.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол КОМФОРМ Димензии: 45 x 54 х 83 cm - висина на седечки дел: 47 cm Боја:  - Зелена - Сива - Темно Сина - Црна - Жолта Изработка: Модерен трпезариски стол. Седиште тапацирано со штоф. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат н.. Category: Product #: 12413 Regular price: 4.890 ден. 4.890 Available from: Мебел - Ви