Стол МАСИВ
 • Стол МАСИВ
 • Стол МАСИВ

Стол МАСИВ

4.190 ден.
Димензии: Д: 40 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 96 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12138
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
 • Димензии: 40 x 45 х 96 cm
 • - димензии на седечки дел: 42 х 37 cm
 • - висина на седечки дел: 49 cm
 • Боја: 
 • - Орев со Портокалова
 • - Орев со Бела
  - Орев со Тиркизна
 • - Орев со Розева
 • Изработка: Трпезариски стол изработен со седечки дел во Еко-кожа и дрвени ногари.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Стол МАСИВ Димензии: 40 x 45 х 96 cm - димензии на седечки дел: 42 х 37 cm - висина на седечки дел: 49 cm Боја:  - Орев со Портокалова - Орев со Бела - Орев со Тиркизна - Орев со Розева Изработка: Трпезариски стол изработен со седечки дел во Еко-кожа и дрвени ногари. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите П.. Category: Product #: 12138 Regular price: 4.190 ден. 4.190 Available from: Мебел - Ви