Стол ПИКЕР
 • Стол ПИКЕР
 • Стол ПИКЕР
 • Стол ПИКЕР
 • Стол ПИКЕР
 • Стол ПИКЕР
 • Стол ПИКЕР
 • Стол ПИКЕР
 • Стол ПИКЕР

Стол ПИКЕР

4.990 ден.
Димензии: Д: 62 cm  x  Ш: 64 cm  x  В: 81 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12669
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 62 x 64 х 81 cm
 • - димензии на седечки дел: 42 х 45 cm
 • - висина на седечки дел: 49,5 cm
 • издржливост: до 120 kg
 • Боја: 
 • - Aнтрацит
 • - Жолта
  - Кафена

  Димензии: Современ стол тапациран со мека кадифена ткаенина со високи потпирачи за раце. Седиштето и потпирачот за грб се изработени од табла за иверица, тапацирана со пена со дебелина 7cm и покриена со ткаенина што е ватиран од задната страна, со нагласени рабови на седиштето и потпирачите за раце. Основата е иѕработена од тркалеѕни метални цевки, обработени во мат црна боја. Димензии на тркалезни цевки за нозе: 16x32mm.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол ПИКЕР Димензии: 62 x 64 х 81 cm - димензии на седечки дел: 42 х 45 cm - висина на седечки дел: 49,5 cm издржливост: до 120 kg Боја:  - Aнтрацит - Жолта - Кафена Димензии: Современ стол тапациран со мека кадифена ткаенина со високи потпирачи за раце. Седиштето и потпирачот за грб се изработени од табла за иверица, тапацирана со пена со дебелина 7cm и покриена со.. Category: Product #: 12669 Regular price: 4.990 ден. 4.990 Available from: Мебел - Ви