Стол РОМА
 • Стол РОМА
 • Стол РОМА
 • Стол РОМА
 • Стол РОМА

Стол РОМА

3.490 ден.
Димензии: Д: 42 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 97 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12676
Достапност: Out of Stock
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
 • Димензии: 42 x 60 х 97 cm
 • - Висина на седечки дел: 47 cm
 • - издржливост: 100 kg
 • Боја: 
 • - Кафена
 • Изработка: Трпезариски стол изработен во микрофибер  штоф, хромирана основа и рачка на наслонот.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол РОМА Димензии: 42 x 60 х 97 cm - Висина на седечки дел: 47 cm - издржливост: 100 kg Боја:  - Кафена Изработка: Трпезариски стол изработен во микрофибер  штоф, хромирана основа и рачка на наслонот. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои.. Category: Product #: 12676 Regular price: 3.490 ден. 3.490 Available from: Мебел - Ви