Стол РОМА 4
 • Стол РОМА 4

Стол РОМА 4

2.990 ден.
Димензии: Д: 42 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12673
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 42 x 42 х 95 cm
 • - димензии на седечки дел: 42 х 44 cm
 • - висина на седечки дел: 47 cm
  - издржливост: до 120 kg
 • Боја: 
 • - Бела
 • - Капучино
 • Изработка: Трпезариски стол со еко-кожа, хромирана основа со 4 ногари и рачка на наслонот.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол РОМА 4 Димензии: 42 x 42 х 95 cm - димензии на седечки дел: 42 х 44 cm - висина на седечки дел: 47 cm - издржливост: до 120 kg Боја:  - Бела - Капучино Изработка: Трпезариски стол со еко-кожа, хромирана основа со 4 ногари и рачка на наслонот. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на пром.. Category: Product #: 12673 Regular price: 2.990 ден. 2.990 Available from: Мебел - Ви