Стол ГРАНИА

Стол ГРАНИА

3.990 ден.
Димензии: Д: 45.5 cm  x  Ш: 60.5 cm  x  В: 101 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12678
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 45,5 x 60,5 х 101 cm
 • Висина на седечки дел: 49,5 cm
  издржливост: до 120 kg
  Боја: Жолта
  Изработка: Модерен стол изработен во квалитен штоф. Хромиран метална рачка на наслонот и никловани метални ногари.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол ГРАНИА Димензии: 45,5 x 60,5 х 101 cm Висина на седечки дел: 49,5 cm издржливост: до 120 kg Боја: Жолта Изработка: Модерен стол изработен во квалитен штоф. Хромиран метална рачка на наслонот и никловани метални ногари.   ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати доп.. Category: Product #: 12678 Regular price: 3.990 ден. 3.990 Available from: Мебел - Ви