Стол МАРБЕЛ
 • Стол МАРБЕЛ
 • Стол МАРБЕЛ
 • Стол МАРБЕЛ
 • Стол МАРБЕЛ
 • Стол МАРБЕЛ
 • Стол МАРБЕЛ

Стол МАРБЕЛ

7.990 ден.
Димензии: Д: 60 cm  x  Ш: 62 cm  x  В: 88 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12625
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 60 x 62 х 88 cm
 • - димензии на седечки дел: 43 х 44,5 cm
 • - висина на седечки дел: 49 cm
 • Боја: 
 • - Крем со Сива
  - Жолта со Сива
 • Изработка: Стол со раконаслон изработен во штоф со сива позадина. Ротирање за 180 степени. Црни метални ногари.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол МАРБЕЛ Димензии: 60 x 62 х 88 cm - димензии на седечки дел: 43 х 44,5 cm - висина на седечки дел: 49 cm Боја:  - Крем со Сива - Жолта со Сива Изработка: Стол со раконаслон изработен во штоф со сива позадина. Ротирање за 180 степени. Црни метални ногари. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на п.. Category: Product #: 12625 Regular price: 7.990 ден. 7.990 Available from: Мебел - Ви