Стол НУВАЛО
 • Стол НУВАЛО
 • Стол НУВАЛО

Стол НУВАЛО

4.990 ден.
Димензии: Д: 52 cm  x  Ш: 57 cm  x  В: 82 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12142
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 52 x 57 х 82 cm
 • - димензии на седечки дел: 43 х 47 cm
 • - висина на седечки дел: 48 cm
 • Боја: 
 • - Розева
 • - Крем
  - Зелена
 • Изработка: Модерен и тапациран стол со врвени ногари и златни апликации
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: chair

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Стол НУВАЛО Димензии: 52 x 57 х 82 cm - димензии на седечки дел: 43 х 47 cm - висина на седечки дел: 48 cm Боја:  - Розева - Крем - Зелена Изработка: Модерен и тапациран стол со врвени ногари и златни апликации ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни е.. Category: Product #: 12142 Regular price: 4.990 ден. 4.990 Available from: Мебел - Ви