Стол ПРАДА
 • Стол ПРАДА
 • Стол ПРАДА

Стол ПРАДА

4.990 ден.
Димензии: Д: 51 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 91 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12136
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 51 x 45 х 91 cm
 • - димензии на седечки дел: 44 х 47 cm
 • - висина на седечки дел: 46 cm
 • Боја: 
 • - Портокалова
 • Изработка: Стол со седечки дел изработен во еко-кожа и дрвени ногари.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 • елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Стол ПРАДА Димензии: 51 x 45 х 91 cm - димензии на седечки дел: 44 х 47 cm - висина на седечки дел: 46 cm Боја:  - Портокалова Изработка: Стол со седечки дел изработен во еко-кожа и дрвени ногари. ​​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не в.. Category: Product #: 12136 Regular price: 4.990 ден. 4.990 Available from: Мебел - Ви