Стол ТИГРЕ

Стол ТИГРЕ

8.990 ден.
Димензии: Д: 59 cm  x  Ш: 58 cm  x  В: 85 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12621
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 59 x 58 х 85 cm
  • - димензии на седечки дел: 48 х 49 cm
  • - висина на седечки дел: 49 cm
  • Боја: Кафеава (седиште). Црни ногари.
  • Изработка: Стол изработен во еко кожа и метални ногари, кој изобилува со елеганција и префинетост..
  •  

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Стол ТИГРЕ Димензии: 59 x 58 х 85 cm - димензии на седечки дел: 48 х 49 cm - висина на седечки дел: 49 cm Боја: Кафеава (седиште). Црни ногари. Изработка: Стол изработен во еко кожа и метални ногари, кој изобилува со елеганција и префинетост..   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на.. Category: Product #: 12621 Regular price: 8.990 ден. 8.990 Available from: Мебел - Ви