Трпезариски маси

Трпезариски маси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Трп. маса ГУЧИ Трп. маса ГУЧИ
Д: 209 x Ш: 100 x В: 77 cm
Димензии: 209 x 100 x 77 cm Боја: Како на сликата Изработка:&nbs..
31.410 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 26.619 ден.
-6%
Трп. маса ЈАГУАР Трп. маса ЈАГУАР
Д: 240 x Ш: 104 x В: 79 cm
Димензии: 230 x 104 x 79 cm Боја: Крем со златно Изработка: ..
49.900 ден.52.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
-10%
Трп. маса ВАЛЕНСИЈА Трп. маса ВАЛЕНСИЈА
Д: 190 x Ш: 100 x В: 74 cm
Димензии: 190+(35) x 100 х 74 cm  Боја:  - Орев Изработк..
31.410 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 26.619 ден.
-10%
Трп. маса БЈАНКА Трп. маса БЈАНКА
Д: 210 x Ш: 100 x В: 79 cm
Димензии: 210 x 100 х 79 cm  Боја:  - Орев Изработк..
32.310 ден.35.900 ден.
без ДДВ: 27.381 ден.
Трп. маса МАЛМЕ
Д: 160 x Ш: 90 x В: 76 cm
Димензии: 160 x 90 x 76 cm Боја: Бела Изработка: Фиксна трп. маса..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Трп. маса ЏЕРИ
Д: 160 x Ш: 90 x В: 76 cm
Димензии: 160 х 90 х 76 cm Боја: Даб Изработка: Трпезариска фикс..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Трп. маса МЕРКУР Трп. маса МЕРКУР
Д: 160 x Ш: 90 x В: 76 cm
Димензии: 160 x 90 х 76 cm  Боја:  - бела Изработка:&nbs..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Трп. маса ПЕРА
Д: 160 x Ш: 90 x В: 77 cm
Димензии: 170 x 78 х 90 cm Боја: Орев Материјал: Фиксна трп. маса израбо..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Трп. маса ЕСПОСИТО Трп. маса ЕСПОСИТО
Д: 160 x Ш: 90 x В: 76 cm
Димензии: 160 x 90 х 76 cm  Боја:  - Орев Изработка:&nbs..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Трп. маса ДЕРИК Трп. маса ДЕРИК
Д: 160 x Ш: 90 x В: 75 cm
Димензии: 160 (+40) x 90 x 75 cm Боја: Даб Изработка: Моде..
33.900 ден.
без ДДВ: 28.729 ден.
Трп. маса КАМБЕЛ ЛУКС Трп. маса КАМБЕЛ ЛУКС
Д: 140 x Ш: 80 x В: 74 cm
Димензии: 140(+40) x 80 х 74 cm Боја: Даб со црни ногари Материјал: Ф..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Трп. маса БРАН Трп. маса БРАН
Д: 160 x Ш: 90 x В: 76 cm
Димензии: 160(+40) x 90 x 76 cm Боја:  - Бела со Артисан Изработка: Из..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
-13%
Трп. маса ДИЕГО Трп. маса ДИЕГО
Д: 100 x Ш: 100 x В: 75 cm
Димензии: 100 x 100 x 75 cm Боја: Црна Изработка: Ф..
12.900 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Трп. СЕТ РИО Трп. СЕТ РИО
Д: 198 x Ш: 145 x В: 78 cm
Гарнитура: 198 x 145 х 78 cm  - Висина на седечки дел: 50 cm Трп. ма..
42.900 ден.
без ДДВ: 36.356 ден.
Трп. маса РОМА онлајн Трп. маса РОМА онлајн
Д: 189 x Ш: 95 x В: 80 cm
Димензии: 189 x 95 x 80 cm Боја:  - Антрацит со Светло Сив..
33.900 ден.
без ДДВ: 28.729 ден.
-10%
Трп. маса ВАЛЕНТИНА Трп. маса ВАЛЕНТИНА
Д: 209 x Ш: 104 x В: 87 cm
Димензии: 209 x 104 x 87 cm Боја: Бела со црно Изработка: Т..
33.210 ден.36.900 ден.
без ДДВ: 28.144 ден.
-10%
Трп. маса БУГАТИ Трп. маса БУГАТИ
Д: 168 x Ш: 92 x В: 79 cm
Димензии: 168 (+32) x 92 x 79 cm Боја: Како на сликата Изр..
29.610 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 25.093 ден.
-11%
Трп. маса АЛМИРА Трп. маса АЛМИРА
Д: 200 x Ш: 100 x В: 77 cm
Димензии: 200 x 100 x 77 cm Боја: Како на сликата Изработка:&nbs..
49.900 ден.55.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
-25%
Трп. маса КОРДОБА
Д: 160 x Ш: 90 x В: 76 cm
Димензии: 160(+40) x 90 x 76cm Боја:  - Артисан со Гаранада ..
8.900 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Трп. маса РЕНДИ Трп. маса РЕНДИ
Д: 120 x Ш: 120 x В: 74 cm
Димензии: 120 x 120 х 74 cm Боја: Махагони Изработка: ..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01