Трп. маса ФИОРИНО
 • Трп. маса ФИОРИНО

Трп. маса ФИОРИНО

30.900 ден.
Димензии: Д: 141 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 75 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12426
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 141(+40) x 80 х 75 cm
 • Боја: Крем
 • Изработка: Трпезариска маса изработена од медијапан висок сјај. Плотна со Крем фарбано стакло и со хромирана основа.
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса ФИОРИНО Димензии: 141(+40) x 80 х 75 cm Боја: Крем Изработка: Трпезариска маса изработена од медијапан висок сјај. Плотна со Крем фарбано стакло и со хромирана основа.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.   .. Category: Product #: 12426 Regular price: 30.900 ден. 30.900 Available from: Мебел - Ви