Трп. маса ГЛОСТЕР
 • Трп. маса ГЛОСТЕР
 • Трп. маса ГЛОСТЕР
 • Трп. маса ГЛОСТЕР
 • Трп. маса ГЛОСТЕР

Трп. маса ГЛОСТЕР

13.600 ден.
Димензии: Д: 106 cm  x  Ш: 106 cm  x  В: 75 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12726
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: Ф-106 x75 cm
 • Боја: Бела
 • Изработка: Трп. маса изработена од МДФ во бела боја и една бела ногара. Класичен, а истовремено и модерен стил.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса ГЛОСТЕР Димензии: Ф-106 x75 cm Боја: Бела Изработка: Трп. маса изработена од МДФ во бела боја и една бела ногара. Класичен, а истовремено и модерен стил. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не .. Category: Product #: 12726 Regular price: 13.600 ден. 13.600 Available from: Мебел - Ви