Трп. маса КАРЕА

Трп. маса КАРЕА

13.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12277
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 160 x 90 х 76 cm
  • Боја: Каманова Слива со Црна (како на сликата)
  • Изработка: Фиксна трпезариска маса изработена од иверка.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  •  
    • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса КАРЕА Димензии: 160 x 90 х 76 cm Боја: Каманова Слива со Црна (како на сликата) Изработка: Фиксна трпезариска маса изработена од иверка. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на пр.. Category: Product #: 12277 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви