Трп. маса МЕНХЕТЕН
 • Трп. маса МЕНХЕТЕН

Трп. маса МЕНХЕТЕН

13.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 77 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12715
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 165 x 90 х 77 cm
 • Боја: Сонома
  Материјал: Фиксна трп. маса изработена од иверка со дебелина 25мм. Црни мат метални пескарени ногари.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: table, show room, living room,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса МЕНХЕТЕН Димензии: 165 x 90 х 77 cm Боја: Сонома Материјал: Фиксна трп. маса изработена од иверка со дебелина 25мм. Црни мат метални пескарени ногари. *Производот се испорачува немонтиран. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополните.. Category: Product #: 12715 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви