Трп. маса МЕРКУР
 • Трп. маса МЕРКУР
 • Трп. маса МЕРКУР
 • Трп. маса МЕРКУР
 • Трп. маса МЕРКУР
 • Трп. маса МЕРКУР

Трп. маса МЕРКУР

12.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10016
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 160 x 90 х 76 cm 
 • Боја: 
 • - Капучино
 • Изработка: Трп. маса изработена од МДФ висок сјај, со хромирана ногарка и нерѓосувачка основа.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса МЕРКУР Димензии: 160 x 90 х 76 cm  Боја:  - Капучино Изработка: Трп. маса изработена од МДФ висок сјај, со хромирана ногарка и нерѓосувачка основа.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10016 Regular price: 12.900 ден. 12.900 Available from: Мебел - Ви