Трп. маса МОНДО

Трп. маса МОНДО

4.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 76 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 12477
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 160 x 90 х 76 cm
  • Боја: Темна Сонома
    Изработка: Фиксна трпезариска маса изработена од иверка во Темна сонома боја и плотна со дебелина 32 мм.
    *Производот се испорачува немонтиран.
  •  

*Рок на испорака: 45 работни денови.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Status Трп. маса МОНДО Димензии: 160 x 90 х 76 cm Боја: Темна Сонома Изработка: Фиксна трпезариска маса изработена од иверка во Темна сонома боја и плотна со дебелина 32 мм. *Производот се испорачува немонтиран.   *Рок на испорака: 45 работни денови. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и .. Category: Product #: 12477 Regular price: 4.900 ден. 4.900 Available from: Мебел - Ви