Трп. маса НАЈРОБИ
  • Трп. маса НАЈРОБИ

Трп. маса НАЈРОБИ

16.900 ден.
Димензии: Д: 90 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 75 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12144
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 128(30) x 69 х 75 cm
  • Боја: Бела 
  • Изработка: Трпезариска маса со механизам за продолжување изработена од бел медијапан и бели дрвени ногари.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса НАЈРОБИ Димензии: 128(30) x 69 х 75 cm Боја: Бела  Изработка: Трпезариска маса со механизам за продолжување изработена од бел медијапан и бели дрвени ногари. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи к.. Category: Product #: 12144 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви