Трп. маса НУВАЛО ОРЕВ

Трп. маса НУВАЛО ОРЕВ

15.215 ден.17.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12141
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 127(+40) х 69 х 75 cm
 • Боја: Орев
 • Изработка: Трп. маса изработена од орев медијапан со златни апликации и орев ногари.
 • Бесплатна испорака.
 •  

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 •  

 •  

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS