Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА

Трп. маса ПРАДА

25.900 ден.
Димензии: Д: 130 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 79 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12135
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 130+(38x2) x 80 x 79 cm
 • Боја: Орев
  Изработка: Трп. маса со медијапан плотна и дрвени ногари. Механизам за продолжување од двете страни, дополнето со фиока за складирање на прибор од едната страна.
 • Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS