Трп. маса САНОР
 • Трп. маса САНОР
 • Трп. маса САНОР
 • Трп. маса САНОР

Трп. маса САНОР

31.900 ден.
Димензии: Д: 180 cm  x  Ш: 100 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12816
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 180 x 100 х 76 cm
 • Боја: Багрем
  Изработка: Трп. маса изработена од цврсто дрво од багрем, дебелина 50мм. Со изразени јазли, природен раб и видлива дрвена структура. Врвот на масата е лакиран со лак на база на вода. Нозете се метални, обработени во сјаен нераѓосувачки челик во квадратна форма. Димензиите на нозете се 80x40mm.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса САНОР Димензии: 180 x 100 х 76 cm Боја: Багрем Изработка: Трп. маса изработена од цврсто дрво од багрем, дебелина 50мм. Со изразени јазли, природен раб и видлива дрвена структура. Врвот на масата е лакиран со лак на база на вода. Нозете се метални, обработени во сјаен нераѓосувачки челик во квадратна форма. Димензиите на нозете се 80x40mm. *Производот се испорачува немонтиран. Бес.. Category: Product #: 12816 Regular price: 31.900 ден. 31.900 Available from: Мебел - Ви