Трп. маса АРЕС
 • Трп. маса АРЕС
 • Трп. маса АРЕС

Трп. маса АРЕС

26.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 105 cm  x  В: 76 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12753
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 200 x 105 x 76 cm
 • Боја: 
 • - Орев со Златна
 • - Бела со Златна
 • Изработка: Трп. маса изработена во орев фурнир и бел медијапан. Со две масивни ногари и златни апликации на плотната.
   
 • *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
 •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Трп. маса АРЕС Димензии: 200 x 105 x 76 cm Боја:  - Орев со Златна - Бела со Златна Изработка: Трп. маса изработена во орев фурнир и бел медијапан. Со две масивни ногари и златни апликации на плотната.   *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријал.. Category: Product #: 12753 Regular price: 26.900 ден. 26.900 Available from: Мебел - Ви