Трп. маса БОТИК
 • Трп. маса БОТИК

Трп. маса БОТИК

39.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 76 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12767
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 160(+60) x 90 х 76 cm
 • Боја: Сива со Орев
  Материјал: Tрп. маса од медијапан и фурнир со пескарено мат стакло со механизам за продожување изработен од фурнир орев.
  Иноксна подлога со гравир структура со силиконска заштита на подот.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Трп. маса БОТИК Димензии: 160(+60) x 90 х 76 cm Боја: Сива со Орев Материјал: Tрп. маса од медијапан и фурнир со пескарено мат стакло со механизам за продожување изработен од фурнир орев. Иноксна подлога со гравир структура со силиконска заштита на подот. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот.. Category: Product #: 12767 Regular price: 39.900 ден. 39.900 Available from: Мебел - Ви