Трп. маса КАМБЕЛ
 • Трп. маса КАМБЕЛ
 • Трп. маса КАМБЕЛ
 • Трп. маса КАМБЕЛ
 • Трп. маса КАМБЕЛ
 • Трп. маса КАМБЕЛ
 • Трп. маса КАМБЕЛ
 • Трп. маса КАМБЕЛ
 • Трп. маса КАМБЕЛ
 • Трп. маса КАМБЕЛ

Трп. маса КАМБЕЛ

25.900 ден.
Димензии: Д: 140 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 74 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12733
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 140(+40) x 80 х 74 cm
 • Боја: Даб со црни ногари
  Материјал: Фиксна трп. маса изработена од фурниран МДФ со мех. за продолжување и црни метални ногари
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса КАМБЕЛ Димензии: 140(+40) x 80 х 74 cm Боја: Даб со црни ногари Материјал: Фиксна трп. маса изработена од фурниран МДФ со мех. за продолжување и црни метални ногари *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои н.. Category: Product #: 12733 Regular price: 25.900 ден. 25.900 Available from: Мебел - Ви