Трп. маса САНДОР

Трп. маса САНДОР

31.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 75 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9601
Достапност: Out of Stock
Количина:
  • Димензии: 160(+60) x 90 x 75 cm
  • Боја: Бела
  • Изработка: Изработена од фарбан медијапан во бела боја со метални заоблени ногари.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Трп. маса САНДОР Димензии: 160(+60) x 90 x 75 cm Боја: Бела Изработка: Изработена од фарбан медијапан во бела боја со метални заоблени ногари.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 9601 Regular price: 31.900 ден. 31.900 Available from: Мебел - Ви