Трп. маса САНТОК

Трп. маса САНТОК

10.900 ден.
Димензии: Д: 100 cm  x  Ш: 100 cm  x  В: 75 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12818
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 100 x 100 х 75 cm
  • Боја: БЕла со црни ногари
    Материјал: Тркалезна маса со бела плотна МДФ со дебелина 18 мм. Металните ногари имаат искршена форма и се обложени во црна боја во прав.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Бесплатна испорака.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса САНТОК Димензии: 100 x 100 х 75 cm Боја: БЕла со црни ногари Материјал: Тркалезна маса со бела плотна МДФ со дебелина 18 мм. Металните ногари имаат искршена форма и се обложени во црна боја во прав. *Производот се испорачува немонтиран. Бесплатна испорака. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на пр.. Category: Product #: 12818 Regular price: 10.900 ден. 10.900 Available from: Мебел - Ви