ТТФ АРЕС
 • ТТФ АРЕС
 • ТТФ АРЕС
 • ТТФ АРЕС

ТТФ АРЕС

89.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12746
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 245 x W 100 x H 90 cm
 •    1-Фотеља: L 89 x W 72 x H 94 cm
 • Височина на седиште на тросед: 49 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 40 cm
 • Длабочина на седиште на тросед:  60-83 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља55 cm
 •  
 • Бои: 
 • - Кафена
 • - Темно Кафена
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми на наслоните за зголемување на седечкиот дел на троседите. Ногари во златна сјајна боја.

 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
ТДФ ВИОЛЕТ ТДФ ВИОЛЕТ
51.900 ден.43.900 ден.
51.900 ден.43.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТТФ АРЕС    2 x Тросед: L 245 x W 100 x H 90 cm    1-Фотеља: L 89 x W 72 x H 94 cm Височина на седиште на тросед: 49 cm Височина на седиште на фотеља: 40 cm Длабочина на седиште на тросед:  60-83 cm Длабочина на седиште на фотеља: 55 cm   Бои:  - Кафена - Темно Кафена   Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми на наслони.. Category: Product #: 12746 Regular price: 89.900 ден. 89.900 Available from: Мебел - Ви