ТТФ ХЕРА
 • ТТФ ХЕРА
 • ТТФ ХЕРА
 • ТТФ ХЕРА
 • ТТФ ХЕРА

ТТФ ХЕРА

98.010 ден.108.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 13619
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •   2 x Тросед: L 250 x W 100 x H 87 cm
 •    1-Фотеља: L 85 x W 70 x H 100 cm
 • Височина на седиште на тросед: 43 cm
 • Височина на седиште на фотелја: 41 cm
 • Длабочина на седиште на тросед: 60 cm
  Длабочина на седиште на тросед: 55 cm
 • Димензии за спиење на тросед: 80 x 193 cm
 • Боја: Крем
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотелја изработена во штоф (плишена). Маханизми за спиење и на двата троседи.
  Интересен сет кој на Вашиот Дневен престој ќе му даде сосеман поинаков и побогат изглед.
 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-2%
ТДФ ЛУГАНО ТДФ ЛУГАНО
87.900 ден.85.900 ден.
87.900 ден.85.900 ден.
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
73.900 ден.66.510 ден.
73.900 ден.66.510 ден.
-10%
ТТФ САНСЕТ ТТФ САНСЕТ
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.
-10%
ТТФ ПРАДА ТТФ ПРАДА
99.900 ден.89.910 ден.
99.900 ден.89.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТТФ ХЕРА   2 x Тросед: L 250 x W 100 x H 87 cm    1-Фотеља: L 85 x W 70 x H 100 cm Височина на седиште на тросед: 43 cm Височина на седиште на фотелја: 41 cm Длабочина на седиште на тросед: 60 cm Длабочина на седиште на тросед: 55 cm Димензии за спиење на тросед: 80 x 193 cm Боја: Крем   Изработка: Гарнитура со два троседа и фотелја изработена во штоф (плишена). Маханизми за спиење и.. Category: Product #: 13619 Regular price: 98.010 ден. 98.010 Available from: Мебел - Ви