ТТФ КОМО
 • ТТФ КОМО
 • ТТФ КОМО
 • ТТФ КОМО
 • ТТФ КОМО
 • ТТФ КОМО
 • ТТФ КОМО
 • ТТФ КОМО

ТТФ КОМО

98.010 ден.108.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 13620
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •   2 x Тросед: L 245 x W 104 x H 80 cm
 •    1-Фотеља: L 90 x W 84 x H 100 cm
 • Височина на седиште на тросед: 40 cm
 • Височина на седиште на фотелја: 36 cm
 • Длабочина на седиште на тросед: 64 cm
  Длабочина на седиште на тросед: 60 cm
 • Димензии за спиење на тросед: 90 x 166 cm
 • Боја: Црна со Крем
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотелја изработена во штоф (плишена) со метални ногари во златна боја. Маханизми за спиење и на двата троседи.
  Интересен сет кој на Вашиот Дневен престој ќе му даде сосеман поинаков и побогат изглед.
 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-2%
ТДФ ЛУГАНО ТДФ ЛУГАНО
87.900 ден.85.900 ден.
87.900 ден.85.900 ден.
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
73.900 ден.66.510 ден.
73.900 ден.66.510 ден.
-10%
ТТФ САНСЕТ ТТФ САНСЕТ
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.
-10%
ТТФ ПРАДА ТТФ ПРАДА
99.900 ден.89.910 ден.
99.900 ден.89.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТТФ КОМО   2 x Тросед: L 245 x W 104 x H 80 cm    1-Фотеља: L 90 x W 84 x H 100 cm Височина на седиште на тросед: 40 cm Височина на седиште на фотелја: 36 cm Длабочина на седиште на тросед: 64 cm Длабочина на седиште на тросед: 60 cm Димензии за спиење на тросед: 90 x 166 cm Боја: Црна со Крем Изработка: Гарнитура со два троседа и фотелја изработена во штоф (плишена) со метални н.. Category: Product #: 13620 Regular price: 98.010 ден. 98.010 Available from: Мебел - Ви