ТТФ МИЛАНО ПРОМО
 • ТТФ МИЛАНО ПРОМО
 • ТТФ МИЛАНО ПРОМО
 • ТТФ МИЛАНО ПРОМО

ТТФ МИЛАНО ПРОМО

58.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12160
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • 2 x Тросед: L 233 x W 96 x H 76-82 cm
 •    1-Фотеља: L 82 x W 90 x H 95 cm
 • Височина на седиште на тросед: 42 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 42 cm
  Длабочина на седиште на тросед: 50 cm

  Димензии за спиење (тросед): 90 x 180 cm
 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф
 • Број на бои: Еднобојна

  Механизам: Клик-Клак

  Седиште: Сунѓер HR-30, деб-14цм

 •  

 • *Цената се однесува за гарнитурата изработена во ПРОМО штофови.
 •  

 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми клик клак и црни елегантни метални ногари.

 • ВИДЕО ТТФ МИЛАНО
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТТФ МИЛАНО ПРОМО 2 x Тросед: L 233 x W 96 x H 76-82 cm    1-Фотеља: L 82 x W 90 x H 95 cm Височина на седиште на тросед: 42 cm Височина на седиште на фотеља: 42 cm Длабочина на седиште на тросед: 50 cm Димензии за спиење (тросед): 90 x 180 cm ​ Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф ​Број на бои: Еднобојна Механизам: Клик-Клак Седиште: Сунѓер HR-30, деб-14цм   .. Category: Product #: 12160 Regular price: 58.900 ден. 58.900 Available from: Мебел - Ви