ТТФ ОДЕА
 • ТТФ ОДЕА
 • ТТФ ОДЕА
 • ТТФ ОДЕА
 • ТТФ ОДЕА
 • ТТФ ОДЕА
 • ТТФ ОДЕА

ТТФ ОДЕА

98.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 13304
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 245 x W 95 x H 82 cm
 •    1-Фотеља: L 90 x W 90 x H 82 cm
 • Височина на седиште на тросед: 45 cm
 •       дебелина на сунѓер (седиште):   21 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 42 cm
  Длабочина на седиште на тросед: 65 cm

  Длабочина на седиште на тросед: 62 cm
 • Боја: Сива
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф (плишена). Тросед со метални златни ногари и фотелја без ногари со златна нијанса на долниот дел.
  Интересен се кој на Вашиот Дневен престој ќе му даде сосеман поинаков и побогат изглед.
 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ КЕНДИ ТДФ КЕНДИ
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТТФ ОДЕА    2 x Тросед: L 245 x W 95 x H 82 cm    1-Фотеља: L 90 x W 90 x H 82 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm       дебелина на сунѓер (седиште):   21 cm Височина на седиште на фотеља: 42 cm Длабочина на седиште на тросед: 65 cm Длабочина на седиште на тросед: 62 cm Боја: Сива   Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф (плишена). Тросед со метални злат.. Category: Product #: 13304 Regular price: 98.900 ден. 98.900 Available from: Мебел - Ви