ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ

ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ

71.910 ден.79.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11103
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 253 x W 95 x H 75 cm
 •    1-Фотеља: L 80 x W 80 x H 94 cm
 • Височина на седиште на тросед: 49 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 43 cm
  Длабочина на седиште на тросед: 62 cm

  Длабочина на седиште на фотеља: 54 cm
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Метални хромирани ногари. Троседите имаат по 2 пернички.
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.

 

ТТФ ПЕРЛА избор боја 83.900 денари

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ КЕНДИ ТДФ КЕНДИ
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ    2 x Тросед: L 253 x W 95 x H 75 cm    1-Фотеља: L 80 x W 80 x H 94 cm Височина на седиште на тросед: 49 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Длабочина на седиште на тросед: 62 cm Длабочина на седиште на фотеља: 54 cm   Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Метални хромирани ногари. Троседите имаат по 2 пернички.   *Цената се однесува за.. Category: Product #: 11103 Regular price: 71.910 ден. 71.910 Available from: Мебел - Ви