ТТФ РОЗА
 • ТТФ РОЗА
 • ТТФ РОЗА
 • ТТФ РОЗА
 • ТТФ РОЗА
 • ТТФ РОЗА
 • ТТФ РОЗА

ТТФ РОЗА

71.910 ден.79.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 13353
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 224 x W 100 x H 94 cm
 •    1-Фотелја: L 76 x W 100 x H 99 cm
 • Височина на седиште на тросед: 45 cm
 • Височина на седиште на фотелја: 44 cm
  Височина на седиште на тросед: 56 cm

  Височина на седиште на тросед: 47 cm
 • Димензии за спиење (тросед): 127 x 180 cm
 •  
 • Изработка: Еднобојна гарнитура со два троседа и фотелја изработена во штоф. Метални ногари. Троседите имаат дводелен механизам за спуштање.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  

  • ТТФ РОЗА 83.900 денари 

 

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ КЕНДИ ТДФ КЕНДИ
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-10%
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТТФ РОЗА    2 x Тросед: L 224 x W 100 x H 94 cm    1-Фотелја: L 76 x W 100 x H 99 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm Височина на седиште на фотелја: 44 cm Височина на седиште на тросед: 56 cm Височина на седиште на тросед: 47 cm Димензии за спиење (тросед): 127 x 180 cm   Изработка: Еднобојна гарнитура со два троседа и фотелја изработена во штоф. Метални ногари. Троседите имаат дв.. Category: Product #: 13353 Regular price: 71.910 ден. 71.910 Available from: Мебел - Ви