ТТФ ТАРЗ
 • ТТФ ТАРЗ
 • ТТФ ТАРЗ
 • ТТФ ТАРЗ
 • ТТФ ТАРЗ
 • ТТФ ТАРЗ

ТТФ ТАРЗ

81.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10806
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 235 x W 100 x H 80 cm
 •    1-Фотеља: L 74 x W 90 x H 94 cm
 • Длабочина на седиште на тросед: 56 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља: 55 cm
  Височина на седиште на тросед: 44 cm

  Височина на седиште на фотеља: 42 cm
 • Димензии за спиење (тросед): 90 x 180 cm
 •  
 • Бои: Крем / Сива / Кафена
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми на двата троседи. Дрвени ногари и дрвени детали.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТТФ ТАРЗ    2 x Тросед: L 235 x W 100 x H 80 cm    1-Фотеља: L 74 x W 90 x H 94 cm Длабочина на седиште на тросед: 56 cm Длабочина на седиште на фотеља: 55 cm Височина на седиште на тросед: 44 cm Височина на седиште на фотеља: 42 cm Димензии за спиење (тросед): 90 x 180 cm   Бои: Крем / Сива / Кафена   Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми на дв.. Category: Product #: 10806 Regular price: 81.900 ден. 81.900 Available from: Мебел - Ви