ТТФ ТАСОС
 • ТТФ ТАСОС
 • ТТФ ТАСОС
 • ТТФ ТАСОС
 • ТТФ ТАСОС
 • ТТФ ТАСОС

ТТФ ТАСОС

67.410 ден.74.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12594
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 225 x W 95 x H 80 cm
 •    1-Фотеља: L 80 x W 80 x H 94 cm
 • Длабочина на седиште на тросед: 60 cm
 • Длабочина на седиште на фотелја: 54 cm
 • Височина на седиште на тросед: 45 cm
  Височина на седиште на фотеља: 43 cm
 • Димензии за спиење (тросед): 90 x 175 cm
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми на двата троседи на наслонот за грб, метална конструкција и метални пескарени црни ногари.
 •  
  • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.

   

  ТТФ ТАСОС 78.900 денари


  ВИДЕО ТТФ ТАСОС

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ КЕНДИ ТДФ КЕНДИ
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТТФ ТАСОС    2 x Тросед: L 225 x W 95 x H 80 cm    1-Фотеља: L 80 x W 80 x H 94 cm Длабочина на седиште на тросед: 60 cm Длабочина на седиште на фотелја: 54 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Димензии за спиење (тросед): 90 x 175 cm Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми на двата троседи на наслонот за грб, мета.. Category: Product #: 12594 Regular price: 67.410 ден. 67.410 Available from: Мебел - Ви