ТТФ ТОРИНО
 • ТТФ ТОРИНО
 • ТТФ ТОРИНО
 • ТТФ ТОРИНО
 • ТТФ ТОРИНО
 • ТТФ ТОРИНО
 • ТТФ ТОРИНО

ТТФ ТОРИНО

62.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12162
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • 2 x Тросед: L 232 x W 99 x H 83-90 cm
 •    1-Фотеља: L 83 x W 80 x H 91 cm
 • Височина на седиште на тросед: 45 cm
 • Височина на седиште на фотелја: 47 cm
  Длабочина на седиште на тросед: 53 cm
 • Длабочина на седиште на фотелја: 56 cm
  Димензии за спиење (тросед): 120 x 185 cm

Изработка:  Сет од 2 троседи и една фотеља изработени во штоф со едноставен и уникатен дизајн. Клик-клак механизми на троседите.

 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф
 • Број на бои: Еднобојна

  Механизам: Клик-Клак

  Седиште: Сунѓер HR-30, деб-14цм

 • *Цената се однесува за ТТФ ТОРИНО во ограничен избор дезени.
 •  

 • ТТФ ТОРИНО 66.900 денари
 •  
 • Тросед ТОРИНО 29.900 денари
 •  
 • Фотеља ТОРИНО 14.300 денари
 •  
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми клик клак и црни елегантни метални ногари.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
ТДФ ВИОЛЕТ ТДФ ВИОЛЕТ
51.900 ден.43.900 ден.
51.900 ден.43.900 ден.
-19%
АГ АЈКА АГ АЈКА
71.900 ден.57.900 ден.
71.900 ден.57.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТТФ ТОРИНО 2 x Тросед: L 232 x W 99 x H 83-90 cm    1-Фотеља: L 83 x W 80 x H 91 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm Височина на седиште на фотелја: 47 cm Длабочина на седиште на тросед: 53 cm Длабочина на седиште на фотелја: 56 cm Димензии за спиење (тросед): 120 x 185 cm ​Изработка:  Сет од 2 троседи и една фотеља изработени во штоф со едноставен и уникатен дизајн. Клик-клак механ.. Category: Product #: 12162 Regular price: 62.900 ден. 62.900 Available from: Мебел - Ви