ТВ комода 2020

ТВ комода 2020

28.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 48 cm  x  В: 50 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11472
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 220 х 48 х 50 cm
 • Боја: Орев со Златна
 • Изработка: ТВ комодаа изработена од специјален медијапан изработен со специјална постапка со што се добива уникатна структура на медијапан.
  Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар.
  Две вратички и две фиоки со меко затворање и златни ногари.
 • *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТВ комода 2020 Димензии: 220 х 48 х 50 cm Боја: Орев со Златна Изработка: ТВ комодаа изработена од специјален медијапан изработен со специјална постапка со што се добива уникатна структура на медијапан. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар. Две вратички и две фиоки со меко затворање и златни ногари. *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ног.. Category: Product #: 11472 Regular price: 28.900 ден. 28.900 Available from: Мебел - Ви