ТВ комода БОН
  • ТВ комода БОН

ТВ комода БОН

5.900 ден.
Димензии: Д: 100 cm  x  Ш: 32 cm  x  В: 60 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12792
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 100 х 32 х 60 cm
  • Боја: Орев со Црна
  • Изработка: ТВ комода изработена од иверка во орев боја и Црна метална конструкција.
    *Монтажата не е вклучена во цената
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
Бифе 2030
37.900 ден.34.110 ден.
37.900 ден.34.110 ден.
-10%
Бифе 2014 Бифе 2014
35.900 ден.32.310 ден.
35.900 ден.32.310 ден.
-10%
Бифе 2016 Бифе 2016
35.900 ден.32.310 ден.
35.900 ден.32.310 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви ТВ комода БОН Димензии: 100 х 32 х 60 cm Боја: Орев со Црна Изработка: ТВ комода изработена од иверка во орев боја и Црна метална конструкција. *Монтажата не е вклучена во цената   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12792 Regular price: 5.900 ден. 5.900 Available from: Мебел - Ви