ТВ комода ЕНКАНТО
  • ТВ комода ЕНКАНТО
  • ТВ комода ЕНКАНТО

ТВ комода ЕНКАНТО

15.600 ден.
Димензии: Д: 161.3 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 64.8 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13227
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 161,3 х 45 х 64,8 cm
  • Боја: Бел даб
  • Изработка: Со оваа ТВ Комода ќе создадете уникатен ентериер, воведувајќи суптилност и сјај во него. ТВ Комода во светли бои, што им дава на масивните блокови леснотија. Комплетирано со стилизирани рачки и препознатливи венци, оваа ТВ Комода дава чувство на безвременска елеганција. Оваа ТВ Комода е совршена за станови во Скандинавски стил.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви ТВ комода ЕНКАНТО Димензии: 161,3 х 45 х 64,8 cm Боја: Бел даб Изработка: Со оваа ТВ Комода ќе создадете уникатен ентериер, воведувајќи суптилност и сјај во него. ТВ Комода во светли бои, што им дава на масивните блокови леснотија. Комплетирано со стилизирани рачки и препознатливи венци, оваа ТВ Комода дава чувство на безвременска елеганција. Оваа ТВ Комода е совршена за станови во Скандинавски стил. *Монт.. Category: Product #: 13227 Regular price: 15.600 ден. 15.600 Available from: Мебел - Ви