ТВ комода ГРЕЈС
  • ТВ комода ГРЕЈС
  • ТВ комода ГРЕЈС
  • ТВ комода ГРЕЈС

ТВ комода ГРЕЈС

12.900 ден.
Димензии: Д: 199.8 cm  x  Ш: 52.7 cm  x  В: 50.6 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13214
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 199,8 х 52,7 х 50,6 cm
  • Боја: Колонијален Даб со Црна
  • Изработка: ТВ Комода изработена во МДФ (лице) и висококвалитетна иверка (корпус).
  • *Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви ТВ комода ГРЕЈС Димензии: 199,8 х 52,7 х 50,6 cm Боја: Колонијален Даб со Црна Изработка: ТВ Комода изработена во МДФ (лице) и висококвалитетна иверка (корпус). *Бесплатна испорака.   .. Category: Product #: 13214 Regular price: 12.900 ден. 12.900 Available from: Мебел - Ви