ТВ комода ХУД
  • ТВ комода ХУД

ТВ комода ХУД

12.410 ден.14.600 ден.
Димензии: Д: 169 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 52 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10878
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 169 x 42 х 52 cm
  • Боја: Даб
  • Изработка: ТВ Комода изработена од иверка и црни метални ногари.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
Биро ХУД Биро ХУД
12.590 ден.10.702 ден.
12.590 ден.10.702 ден.
-15%
Бифе ХУД Бифе ХУД
18.600 ден.15.810 ден.
18.600 ден.15.810 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви ТВ комода ХУД Димензии: 169 x 42 х 52 cm Боја: Даб Изработка: ТВ Комода изработена од иверка и црни метални ногари. *Производот се испорачува немонтиран. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10878 Regular price: 12.410 ден. 12.410 Available from: Мебел - Ви