ТВ комода СИЕНА
 • ТВ комода СИЕНА
 • ТВ комода СИЕНА
 • ТВ комода СИЕНА
 • ТВ комода СИЕНА

ТВ комода СИЕНА

10.600 ден.
Димензии: Д: 170 cm  x  Ш: 41.6 cm  x  В: 43.3 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10890
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 170 x 41,6 х 43,3 cm
 • Боја: Бела Сјај
 • Изработка: ТВ Комода изработена од Бела Сјај МДФ (лице) и иверка (корпус).
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви ТВ комода СИЕНА Димензии: 170 x 41,6 х 43,3 cm Боја: Бела Сјај Изработка: ТВ Комода изработена од Бела Сјај МДФ (лице) и иверка (корпус). *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10890 Regular price: 10.600 ден. 10.600 Available from: Мебел - Ви